Firma

Hurtownia Elektryczna i Narzędzi "ELTECH". Działamy na bydgoskim rynku od 1990 roku. Siedziba mieści się w Bydgoszczy na ulicy Toruńskiej 282, posiadamy również swoje hurtownie w dwóch innych lokalizacjach Bydgoszczy oraz w Kołobrzegu, Szczecinku i Żninie.

W 2010 roku wybudowaliśmy magazyn centralny o powierzchni ponad 2,5 tys. m2 co pozwoliło nam na jeszcze sprawniejsze działania logistyczne.

Przez ponad 20 lat istnienia, w myśl dewizy „sukces jest wtedy kiedy skutecznie możesz pomóc innym”, wielokrotnie wspieraliśmy różne inicjatywy charytatywne i rekreacyjno – sportowe. Nigdy nie był nam obojętny los najbardziej potrzebujących stąd nasz współpraca z różnym fundacjami, uczestniczymy również w życiu regionu biorąc udział w organizacji festynów i imprez okolicznościowych oraz sponsorowaliśmy i sponsorujemy kluby i wydarzenia sportowe w tym sekcję hokeja na lodzie, siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną, żużel.

Jesteśmy największym dystrybutorem branży elektrycznej, elektrotechnicznej, narzędziowej i spawalniczej na terenie miast i najbliższych regionów w których posiadamy swoje hurtownie. Oferujemy w ciągłej sprzedaży ponad 50 tys. pozycji magazynowych wszystkich czołowych producentów krajowych i najważniejszych zagranicznych działających na polskim rynku.

W 2003 wraz z trzema innymi dużymi sieciami handlowymi współzałożyliśmy spółkę Polskie Hurtownie Elektryczne, która w czerwcu 2004 roku została członkiem europejskiego zrzeszenia hurtowni elektrotechnicznych FEGIME do której należy ok. 200 sieci handlowych z całej Europy. Przynależność ta pozwala nam utrzymać najatrakcyjniejsze ceny w regionie oraz znacznie większy wybór towarów handlowych.

Oferujemy atrakcyjne rabaty i warunki płatności oraz możliwość dowozu towaru własnym transportem,. Na wszystkie wyroby posiadamy odpowiednie atesty. Zapraszamy!!!